Školní tabla

Jak je již zvykem, všichni maturanti koncem svého studia nafotí maturitní tablo. A proto jsme tu My, aby Vaše tabla byla co nejhezčí a nejoriginálnější. Nafotíme vám tabla buď dle Vašeho přání, a nebo pokud nemáte žádný nápad, vymyslíme vám nějaké, opravdu originální tablo.
Focení probíhá přímo ve škole nebo v ateliéru v Brně. Každý je vyfotografován na 4 záběry, z kterých si vybere jeden, který je následně retušován upravován podle podle vámi zvolené představy.
Ke všem nafoceným fotkám dostanete jako bonus zdarma DVD se zmenšeninami, které můžete použít např. jako ikonky pro lide.cz, libimseti.cz, facebook.com atd.
Standardní pevná cena je 450,- za 4 fotografie 10 x 15 z vybraného záběru.
Budeme se snažit vyhovět vašim představám.
 
Možností jak můžete nafotit tablo je hodně:
 
  • nafotit si tablo sami - asi nejlevnější varianta, avšak výsledek nemusí být uspokojivý
  • sehnat nejlevnějšího fotografa, který vám tablo nafotí - levná varinta, výsledek se může podařit, a nebo taky ne.
  • využít služeb profesionálního ateliéru a fotografa - dražší, ale výsledek většinou stojí za to. Myslíte si, že poslední varianta je správně? Pokud ano, pokračujte ve čtení.

Aby maturitní tablo vypadalo skvěle, je dobré si dopředu ujasnit několik věcí:

  • styl tabla - portréty, celá postava, speciální varianta
  • místo focení - ateliér, škola, exteriér (bar, hotel, atd ...)
  • oblečení - klasické, oblečení které souvisí s vaším oborem či jiná vlastní varianta
  • termín focení - je dobré si dopředu připravit termíny, kdy můžete celá třída a poté tyto termíny navrhnout fotografovi. Je problém, když se jedna třída fotí na několikrát.

 

Jak probíhá focení maturitního tabla?

Ve smluvený den focení tabla se potkáme v ateliéru nebo u vás ve škole, případně jinde v exteriéru. S každým studentem se nafotí asi 4 -8 fotek. Zkusíme najít vhodný úhel záběru, aby vám to na fotkách slušelo. Pokud si vyberete focení i s vizáží začnou se první z vás líčit.Po úpravě líčení začíná samotné focení. Při focení je možno na fotky nahlédnout a vybrat tak společně záběr, kde vám to nejvíce sluší.

Fotogalerie